Informace o dopravě


Vážení a milí zákazníci, 
dopravu zajišťujeme zcela ZDARMA na následující PSČ:  330 11 Třemošná, 330 08 Zruč-Senec, 330 12 Horní Bříza, 330 13 Trnová a Krašovice, 330 14 Ledce. Ostatní nákupy rozvážíme do všech míst okresů Plzeň-město a Plzeň-sever za drobný poplatek, který je závislý na vzdálenosti od naší výrobny ve Třemošné. V případě, že na Vaše PSČ nezavážíme, můžete nás kontaktovat na: info@reznictvimajer.cz, kde nám sdělíte termín a  my se pokusíme vyjít Vám maximálně vstříc. Standardní možností i nadále zůstává vyzvednutí Vašeho nákupu na jedné z našich poboček.


Dopravu zajišťujeme vlastními chladírenskými vozidly, které plně vyhovují všem hygienickým normám. 


Váš nákup Vám přiveze jeden z našich zaměstnanců, který je plně proškolen z hygienických a prodejních standardů naší firmy.

V případě jakýchkoli dotazů, přání, popřípadě připomínek, nás neváhejte kontaktovat na: pokorny@reznictvimajer.cz


PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ A DOBROU CHUŤ!

VÁŠ TÝM MAJER – ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍVÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, ZAJIŠŤUJEME ROZVOZ VAŠEHO NÁKUPU PODLE PSČ

Pokud PSČ zde zadáte, okamžitě ověříme, zda Vám zboží dovezeme, popřípadě za jakou cenu. Pokud PSČ nezadáte, můžete pokračovat v nákupu bez toho údaje a zboží pak osobně vyzvednout v našich prodejnách.
Zkontrolovat PSČ
Vážení zákazníci, pokud si přejete využívat veškeré výhody, které nabízíme, prosím zaregistrujte se a přihlaste se jako registrovaný uživatel. DĚKUJEME! PŘEJEME PŘÍJEMNÝ NÁKUP.