O nás

Naše firma MAJER – ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ s.r.o.,  se zabývá bouráním masa a výrobou tradičních poctivých výrobků. Zaručujeme, že naše maso a masné výrobky jsou vždy čerstvé a velice kvalitní. Naše výrobna a prodejny jsou pod neustálým dohledem. Problematikou technologie masa se zabýváme již tři generace. Problematikou potravinářství a práce se zákazníkem obecně, již osm generací (HISTORIE)


Naše hlavní hodnoty a cíle jsou: 

  1. Vysoká osobní a provozní hygiena 
  2. Nejvyšší kvalita a čerstvost
  3. Osobní přístup k zákazníkovi

Do nabídky e-shopu jsme zatím vložili pouze nejzákladnější masa a výrobky, abychom zachovali naše základní hodnoty a cíle. Postupně budeme přidávat další masa a výrobky podle Vaší poptávky a našich možností.

Můžete se spolehnout, že systém prodeje přes e-shop je nastaven tak, aby kvalita dodaného masa nebo výrobků, Vám byla dodána v takové výši, jako kdybyste si produkty vybírali sami z prodejního pultu.

Všeobecně se můžete také spolehnout, že zrovna tak, jako ve všech prodejnách i tady na e-shopu budou nabízeny všechny produkty ve velmi vysoké kvalitě. 


Čestné prohlášení majitele:

  1. Nakupuji vepřové, hovězí, drůbeží, jehněčí maso a ryby pouze z ČESKÝCH CHOVŮ.
  2. Nakupuji maso pouze V NEJVYŠŠÍCH JAKOSTNÍCH TŘÍDÁCH.
  3. NIKDY SE NENECHÁM ZLÁKAT nákupem podřadných surovin z dovozu nebo k nákupu starých nebo nestandardních kusů. 
  4. Vždy budeme vyrábět VÝROBKY Z MASA s ohledem na tradice a nejlepší kulinářské vlastnosti.
  5. NEŠETŘÍM na kvalitních zaměstnancích, na bezpečnosti práce, na hygienických a veterinárních předpisech, na koření ani na obalech.
  6. NEZLEVŇUJI VÝROBU zbytečným přidáváním mouky, škrobu, separátu, emulzí a žádnými jinými specialitami.
  7. STARÁM SE o historické stroje s úctou k práci našich předků a vystavuji je na prodejnách.

 

Děkujeme a přejeme příjemné nakupování.                                                        
Tomáš Majer

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, ZAJIŠŤUJEME ROZVOZ VAŠEHO NÁKUPU PODLE PSČ

Pokud PSČ zde zadáte, okamžitě ověříme, zda Vám zboží dovezeme, popřípadě za jakou cenu. Pokud PSČ nezadáte, můžete pokračovat v nákupu bez toho údaje a zboží pak osobně vyzvednout v našich prodejnách.
Zkontrolovat PSČ
Vážení zákazníci, pokud si přejete využívat veškeré výhody, které nabízíme, prosím zaregistrujte se a přihlaste se jako registrovaný uživatel. DĚKUJEME! PŘEJEME PŘÍJEMNÝ NÁKUP.