Úvod

   Dobrý den, vítám Vás na našem e-shopu.

   E-shop jsem plánoval vytvořit až za několik let, ale vzhledem k situaci, která nastala ohledně koronaviru, jsem se rozhodl vyhovět potřebám zákazníků ihned.

Důvody, které mne k tomuto rozhodnutí vedly jsou zejména pomoci Vám, našim zákazníkům, zvládnout toto náročné období s minimem stresu při nákupu na našich pobočkách. V období, ve kterém mimo jiné vzrostla poptávka po:

  •  nakupování přes internet, 
  •  rychlém vyzvednutí nákupu bez čekání ve frontě s minimálním kontaktem s ostatními zákazníky,
  •  bezkontaktním rychlém zaplacení.

    Při tvorbě tohoto e-shopu se nám začaly hromadit různé slogany od zákazníků, kteří nám svou nedočkavostí po tomto tipu nakupování chtěli pomoci. Jeden z nich naprosto přesně vystihuje, o co tady jde:

    U MAJERA NA E-SHOPU OBJEDNÁME MASA KOPU. NA POBOČCE, JAK UŽ VÍME, VYZVEDNEME A PAK SNÍME.                                            
(Zuzana Bednářová, 12let)


   Myslím, že touto větou je řečeno vše, co je potřeba a tolik mne to motivovalo, že jsme do toho s IT týmem dali vše a e-shop byl na světě dohromady za 8 dnů ( spuštěno 4.5.2020). Tak rychlé vytvoření považuji za naprostý úspěch, vzhledem k tomu, že obchodování s potravinami přes internet není vůbec jednoduché, hlavně z toho důvodu, že většina položek je vážená a ukrojit přesně například jedno kilo masa, nebo nabídnout všechny možnosti u jednotlivých podskupin, je velmi náročné. Lidé, kteří někdy programovali něco podobného, mně jistě dají za pravdu.


                          I přes veškeré komplikace a složitosti jsem se snažil e-shop celkově navrhnout tak, aby byl pro Vás, naše zákazníky, uživatelsky co možná nejvíce příjemný. Rád bych se Vám omluvil za drobné nedostatky, které dořešíme v krátké době. Rád bych Vás také poprosil o Vaše rady nebo nápady, co bychom měli zlepšit nebo co by se Vám líbilo, abyste byli s nakupováním“ u nás“ přes internet, co nejvíce spokojeni.


                     Uvědomuji si, že pokud budeme chtít službu dotáhnout do konce, bude nutná rozvážka až k Vám domů nebo Vám alespoň tuto možnost dát do možností výběru, ale to jsme zatím nechali do budoucna, jelikož naše výrobní a časová kapacita, jak jistě víte, je stále dostatečně naplněna. ( poznámka autora: dne 4.12.2020 jsme spustily rozvoz)


                    Prozatím jsme zvolili variantu osobního odběru na některé z našich prodejen. Pro maximální sounáležitost Vám Vaši objednávku budou zpracovávat na té prodejně, kterou jste si zvolili jako místo odběru. Při vyzvednutí objednávky máte přednost před ostatními zákazníky. Váš čas strávený v prodejně nebo na místě určeném pro vyzvedávání objednávek bude maximálně pár minut, možná i několik sekund. Tato služba se jmenuje EXPRESNÍ VYDÁNÍ BEZ ČEKÁNÍ a je součástí každé objednávky přes e-shop s vyzvednutím na prodejně. Pro více informací ZDE.


                         K OBCHODNÍM PODMÍNKÁM: Jde o dost komplikovaný právnický text, který nemusí pochopit každý. Jsou zde, protože bez nich nemůže žádný e-shop fungovat. Má chránit zájmy zákazníka a prodávajícího. Proč to sem píši? Všeobecně v naší firmě platí, že pokud je zákazník s nějakým výrobkem nebo službou nespokojen, řekne nám to nebo napíše a já nebo moji kolegové a kolegyně se okamžitě vynasnažíme, aby Vaše reklamace nebo stížnost byla vždy vyřízena k Vaší  spokojenosti. 


CO SE VÁM NELÍBÍ, ŘEKNĚTE NÁM A CO SE VÁM LÍBÍ, ŘEKNĚTE OSTATNÍM!

 

Děkuji za pozornost a přeji hodně zdraví a příjemné nakupování!


V Třemošné dne 25.3.2020                                                                                 
Tomáš Majer


Dne 2.12.2020 byl spuštěn rozvoz Vašich nákupů na všechna PSČ Plzeň-město a Plzeň-sever. 

Od 01.03.2021 nově: obce TŘEMOŠNÁ, HORNÍ BŘÍZA, ZRUČ-SENEC, LEDCE, ŽILOV, TATINÁ, TRNOVÁ, KRAŠOVICE A NEVŘEŇ obsluhujeme ZDARMA, tzn. bez poplatku za dopravu!!


VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, ZAJIŠŤUJEME ROZVOZ VAŠEHO NÁKUPU PODLE PSČ

Pokud PSČ zde zadáte, okamžitě ověříme, zda Vám zboží dovezeme, popřípadě za jakou cenu. Pokud PSČ nezadáte, můžete pokračovat v nákupu bez toho údaje a zboží pak osobně vyzvednout v našich prodejnách.
Zkontrolovat PSČ
Vážení zákazníci, pokud si přejete využívat veškeré výhody, které nabízíme, prosím zaregistrujte se a přihlaste se jako registrovaný uživatel. DĚKUJEME! PŘEJEME PŘÍJEMNÝ NÁKUP.